Yeni Call of Duty boyutuyla şaşırtıyor!

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bu sene piyasadaki yerini alacak olan Call of Duty: Infinite Warfare‘ın, Legacy Edition, Legacy Pro Edition ve Digital Deluxe Edition sürümünü satın alan kullanıcılara, ayrıca Call of Duty: Modern Warfare Remastered hediye edilecek.

Oyunlar kaç GB yer kaplayacak?

Call of Duty: Infinite Warfare‘ı ön sipariş ile satın alan Sony PlayStation 4 kullanıcılarına özel olarak şimdiden Modern Warfare Remastered‘a erişim hakkı sunuldu. Böylelikle Call of Duty: Modern Warfare Remastered‘ın konsolda kapladığı alan 39.11 GB olarak belli oldu.

Yeni Call of Duty Videoları Yayınlandı!

Gelen bir diğer habere göre; Call of Duty: Infinite Warfare‘ın Legacy Edition sürümüne şimdiden erişen bir kullanıcı, oyunun arka kapak fotoğrafını çekerek, oyunun Modern Warfare Remastered ile birlikte toplamda 130 GB yer kaplayacağı belli oldu.

Bu boyut şimdilik Sony PlayStation 4 için kesin bir durumda ancak benzer boyutlar PC ve Microsoft Xbox One‘da da gözükecek.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-08jun16.png

Sadece Infinite Warfare 90 GB Olacak!

Üstteki kapakta da gözüktüğü gibi sadece Call of Duty: Infinite Warfare‘ın boyutunun 90 GB olduğu da gözüküyor.

Başka bir kaynaktan gelen bilgiye göre; oyunun bu boyutlarda olması, Sony PlayStation 4 Pro ile uyumlu olma ihtimaline karşı olduğu da söyleniyor. Her şeye rağmen, her iki oyun için 130 GB civarında bir boş alana ihtiyacınız olacak.

Call of Duty Oyunculara Ayıp Etti!

Call of Duty: Infinite Warfare ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered, 4 Kasım 2016 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.