YENGEÇ Burcu 28 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart27 Temmuz 2015 Pazartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Yengeç, budalaca bazı dedikodular yüzünden arkadaşlarınla biraz aran açılabilir. Soğuk bazı sözler söylenecek.olaylar seni agresifleştirebilir. Sakin ve soğukkanlı hareket etmelisin ve en çok sevdiğini bu dedikoduların dışında tutmaya özen göstermelisin. Akıl adamısın düşünerek hareket etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı plan ya da programlarınızın istendiği gibi gitmeme veya türlü nedenlerle bozulma ihtimali söz konusu olabilir. Günlük burç yorumları Ancak, en başta rahatsız edici gibi duran bu gelişmelerin sizin yararınıza sonuçlar doğurma olasılığı yüksektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşulların sizi yorduğunu düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda hata yapma riskiniz yüksek olabilir. Sizi yıpratan olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkiniz gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde büyüme kaydetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız. Ouml;nce değer vermek istemeseniz bile, daha sonra olabilecek eksileri düşünecek ve vazgeçeceksiniz. Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün motivasyonunuzu düşürmeye sebep olacak bir takım tenkitler alabilirsiniz. Olumsuzu görmeye müsait insanlar yaptığınız işler için de buna yeltenebilirler. Kararlı ve net bir duruş sayesinde verim alacağınız bir gün olacak.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte finansal kaynaklarınız ve sahip olduğunuz değerlere vurgu yapılırken, bu süreçte maddi durumunuzu dengeli tutup, gereksiz harcamalardan kaçınmanız önemli olacaktır. Yeniay haftasında sevdiklerinizden güzel bir armağan alabilir, kendinizi geliştirmek üzere yeni bir eğitime başlayabilir ve kendinize lüks eşyalar satın alabilir, alım satım işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yeni ay zamanında etkin olan Mars karesi, ilişkilerde özgüveninizi yüksek tutmanıza rağmen, karşınızdaki insanlara ego ile değil, daha ılımlı, yumuşak ve sıcak kalpli yaklaşmanız gerektiği konusunda sizi uyarmakta. Bu sürecin en iyi haberi ise Satürn’ün Venüs ve Merkür’e uyumlu açı kurarak sizin yeniay haftasında yeni ilişkiler konusunda desteklenmenizi sağlaması. Hafta genelinde aşk hayatınızda mutluluk duyacağınız gelişmeler yaşarken, uzun süreli bir ilişkiye başlayabilmeniz için her türlü desteği alıyorsunuz. Bu süreçte devam eden ilişkilerinizi iyileştirebilir, hamilelik haberleri alabilir, yaptığınız işlerle daha başarılı olabilirsiniz. Yeni ay haftası birçoğunuza evlenme teklifi getirirken, birçoğunuz ise yepyeni ve uzun soluklu ilişkilere başlıyor olacaksınız.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kartınız Dünüş… Bugün hayatınızda uzun süredir yer almasını istediğiniz biri karşınıza her an çıkabilir ve bu sürpriz bir anda sizin için olumluluk yerine olumsuzlukta yaratabilir.
27 Temmuz 2015 Pazartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

YENGEÇ Burcu 28 Temmuz 2015 Yorumları,
28 Temmuz 2015 YENGEÇ burcu yorumu,
2015-07-28 YENGEÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • beyza bayraktar
  • one direction moda çekimleri
  • burak özçivit
  • antalya sebze hal fiyatları
  • hadise foto galeri
  • Hilmi Cem in Sevgilisi
  • basak parlak
  • Zeynep Özkaya
  • arda kural
  • Antalya Elmalı meyve ve sebze hal fiyatları