YENGEÇ Burcu 27 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart26 Temmuz 2015 Pazar Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Yengeç, iyi niyetinin kurbanı olmamak için tedbirli olman gerekiyor. Her şeyi olumlu yönüyle düşünerek bir çok ayrıntıyı gözden kaçırabilirsin. Lüks yaşamayı ve eğlenmeyi seviyorsunuz. Zevkin için yapacağın harcamalarda ölçülü olamıyorsun. Duygularda değişim var. Yeni ilişkiler içine girebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı plan ya da programlarınızın istendiği gibi gitmeme veya türlü nedenlerle bozulma ihtimali söz konusu olabilir. Günlük burç yorumları Ancak, en başta rahatsız edici gibi duran bu gelişmelerin sizin yararınıza sonuçlar doğurma olasılığı yüksektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Bugün enerjinizi verimli kullanmaya bakın. Öğle sonrasında oldukça çalışkan ve heveslisiniz.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Eğlenceli ortamların tadını çıkarmakta sorun yaşayabilirsiniz günün ilk yarısında. Espriler size hitap etmiyor, sizin tat aldığınız uğraşlar gündeme gelmiyor, diye yüzünüzü asıp oturmayın. Evin havasını değiştirmek sizin elinizde.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde geçici olarak olumsuz etkiler aldığınız için, partnerinize ve ilişkide olduğunuz kişilere karşı daha sabırlı ve sakin davranmanız gereken bugün, finansal konulardaki işlerinizle ilgili de daha fazla mücadele gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Özellikle de ailenizle ilgili problemleriniz sizi yorabilir.
26 Temmuz 2015 Pazar Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

YENGEÇ Burcu 27 Temmuz 2015 Yorumları,
27 Temmuz 2015 YENGEÇ burcu yorumu,
2015-07-27 YENGEÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.