YENGEÇ Burcu 24 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart İstediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için daha büyük arzular duyabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili çeşitli araştırmalar yapabilir, bilgisine güvendiğiniz kişilerden yardım isteyebilirsiniz. Pek kolay olmasa bile fikirleriniz değişiyor ve önem verdiğiniz konular ile ilgili araştırmalarınızı derinleştireceksiniz. Projelerinizi uygulamak için sabırlı davranabilirsiniz ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün çeşitli davet ve organizasyonlara katılabilir, etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz fakat tedbirli davranacaksınız ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu Genel Durum

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan ufak tefek detayları bir kenara bırakıp genel resmi görmeniz mümkün olacak. Gördüğünüzden de hoşnutluk duyacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan ufak tefek detayları bir kenara bırakıp genel resmi görmeniz mümkün olacak. Gördüğünüzden de hoşnutluk duyacaksınız.
Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Maddi getirisi olabilecek işlere odaklanmalı, getirisiz olanları elimine etmelisiniz. İnandığınız şeyler için öneriler getirebilir veya destekleyici olabilirsiniz. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde açık düşmanlara karşı tedbirli olmanızda fayda var. İletişimde olduğunuz kişilerle aranızda huzursuzluk çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda karar almakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Duygusal enerjinizi doğru kullanacağınız özel günlerden biri. Partnerinizin romantik yaklaşımlarından oldukça etkileneceksiniz. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmaları içinde olmanız, bazı tepkisel davranışları da beraberinde getirecektir. Ouml;fkelerinize hakim olmalısınız. Ccedil;evrenizin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.
Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Bugün evdeki hesabı çarşıdakine uyduramadığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde ev ve aile konuları ile ilgili yapılması gereken şeyler beklenmedik şekilde artabilir. Akşam saatleri ise evde rahat ve huzur var.
Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.
Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Edebiyat… İnsanların neler hissettiklerini anlayabiliyorsunuz ve yardım için yarışıyorsunuz. Bugün insani yönünüz oldukça yüksek.
Günlük burç yorumları. 23 Temmuz 2015 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 23 Temmuz 2015 Perşembe günlük burç yorumu.

YENGEÇ Burcu 24 Temmuz 2015 Yorumları,
24 Temmuz 2015 YENGEÇ burcu yorumu,
2015-07-24 YENGEÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.