Sokağa Saçılan Paraların 4 Bin 900 Lirası Eksik

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Kumkapı’da, önceki gün bir banka şubesinde 4 saat eylem yaptıktan sonra bankodan aldığı paraları binanın üzerinden çevreye saçan, daha sonra polise teslim olan Semih Bulut tutuklandı. Sokağa saçılan 43 bin 500 liranın 38 bin 600 lirasını toplayan polis, kayıp 4 bin 900 liranın peşinde.

Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlanan zanlı, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından nöbetçi hakimliğe çıkarılan Bulut, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“AMACIM DERDİMİ ANLATMAKTI”

Semih Bulut, poliste verdiği ifadesinde, amacının soygun değil eylem yapmak olduğunu belirtti. Bulut’un, geçmişte 50 milyonluk aile servetleri olduğunu, bunun dolandırıcılar tarafından çalındığını iddia ettiği öğrenildi. Semih Bulut, poliste verdiği 3 sayfalık ifadesinde, “Aile servetimiz elimizden gitti. Bu konuyla ilgili yargı süreci devam ediyor. Ancak hukuki süreç istediğimiz gibi gitmiyor. Bir türlü mağduriyetimiz giderilemedi. Amacım banka şubesine girerek, olay yerine gelen gazetecilere derdimi anlatmak ve bir çözüm bulunmasını sağlamaktı” dedi.

43-bin-500-lirayi-balkondan-savurmustu-paralar_x_8394240_2112_z1[1]

POLİS KAYIP 4 BİN 900 LİRAYI ARIYOR

Öte yandan, Semih Bulut’un bankadan alarak balkondan sokağa saçtığı toplam 43 bin 500 liranın 38 bin 600 liralık bölümünün polisler tarafından bulunarak bankaya teslim edildiği belirtildi. Geri kalan parayı bulmak için aramaların sürdüğü öğrenildi.

DAHA ÖNCE DE POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINMIŞ

Zanlının daha önce de ruhsatsız silah bulundurmak, uyuşturucu kullanmak ve cinsel taciz suçlarından polise geliş kaydı olduğu öğrenildi.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.