Outlast 2 demo nasıl indirilir?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Outlast 2 Demo sonunda bizlerle. İlk oyunuyla bizleri korkutmayı, gerilim hattının en uç noktalarında ilerletmeyi başaran Red Barrels, Outlas 2 ile geri dönüyor. Outlast 2 Demo Steam, Ps4 ve Xbox One için indirmeye açıldı.

Haftanın oyunları (3 – 10 Ekim) Outlast 2 demo versiyonu indirmek için yapılması gerekenler

Oyunun Steam versiyonunu indirmek konusunda hiçbir sıkıntı bulunmuyor. Tek yapmanız gereken Mağaza sayfasına girip, arama çubuğuna Outlast Demo yazmak. Açılan sayfada Outlast Demo İndir seçeneğine tıklayarak oyunu kolayca PC için indirebilirsiniz.

Oyunun PlayStation 4 versiyonunu ülkemizde indirmek ise biraz sıkıntılı. Outlast Demo şimdilik Türkiye için erişime açılmadı. Eğer demoyu oynamak istiyorsanız US PSN, yani Amerika PlayStation hesabına ihtiyacınız var. Yeni bir PSN hesabı oluşturup, bunu US olarak belirlerseniz kolayca oyunu buradan indirebilirsiniz.

outlast-2-demo-nasil-indirilir-indir-1.jpeg

Outlast 2 Demo Xbox One versiyonu da aynı şekilde işliyor. Yine kendi hesabınız değil, Amerika bazlı bir Xbox Live hesabına ihtiyacınız var. Hesap açtıktan sonra demoyu buradan indirebilirsiniz.

Eğer yeni hesap açmak yerine beklemeyi tercih ediyorsanız sizin bileceğiniz iş, çünkü 1 Kasım‘da Red Barrels Outlast 2 demoyu marketlerden kaldıracak. Outlast 2 ise PC, PS4 ve Xbox One için 2017‘nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ