Otomobillerin Uçağı Geliyor

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Bugüne kadar üretilen en hızlı Bentley olan ‘Continental GT Speed Breitling Jet Team Serisi sahneye çıkıyor.

4 SANİYE YETİYOR

0-100 km hıza 4 saniyede çıkan otomobilin dış yüzeyinde, Hallmark ve Onyx’in etkileyici çift tonlu parçalı yapısı ile Pantone of Breitling’in sarısıyla aynı ton kullanılmış. Her otomobil, Breitling Jets’in yedi uçağının her birine karşılık gelecek şekilde numaralandırılarak özelleştirilmiş. Gösterge panelinin karbon lifi şerit panelde bu yedi uçağı sembolleri haline gelen Avenger uçuş düzeninde gösteren bir görüntü kullanılmış.

otomobillerin-ucagi-geliyor

ŞIK AYRINTILAR

Benzer şekilde, Mulliner, saklama bölmeleri ile dikiş ipliklerinde de Breitling’in kendine has yeşil rengi kullanılmış ve koltuk başlıklarında da her bir otomobilin numarası ile ilham aldığı uçağın adı yerleştirildi. Kapı sacında yer alan plakalarda da bu özel numara yer alıyor.

UÇAK ŞOVUNDA TANITILACAK

Bu serinin tanıtımı, Breitling Jet Team’in performansını sergileyeceği Boeing Seafair Airshow kapsamında 31 Temmuz’da yapılacak. Bu özel serideki otomobillerin anahtarları, sahiplerine, ilham alınan uçağın pilotu tarafından teslim edilecek. Ancak öncesinde, otomobilin sahibi, otomobiline ilham veren uçakla bir gezinti yapacak.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.