OĞLAK Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Oğlak, işlerinin yoğunluğu seni üzmesin yıldırmasın. Hepsini sıraya koyup birer birer tamamlamalısın. Aksi halde aksilikler baş gösterecek. Arkadaşlarınla daha yakın olacaksın.biraz daha olumlu düşünmelisin. İsteklerin yerine getirilmeyince hemen öfkeye kapılıp kırıcı olabiliyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Hangi konuda ilerlemek veya hangi konuları toparlamak istiyorsanız, dışarıdan yardım beklemek yerine kendi kendinize harekete geçmenizde fayda var. Günlük burç yorumları Zira, sizdeki yetenek ve çalışkanlık zaten çok az kişide vardır. Yaratıcılığınız yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Gün içinde kişisel yönden önem verdiğiniz konulara dikkatinizi verebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için hayal kuracağınız zamanlar var. Sezgilerinizle olayların üstesinden gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ciddiyetle eğileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde gizli kalmış konular gündeme gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Bugün bilgilerinizi sergileme konusunda oldukça başarılısınız. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda hoşnutsuz durumlar söz konusu olabilir. Atılımlarınız için, gerekli sorumluluk duygusuna sahip olmanıza rağmen, çevresel koşulların kısıtlı olması nedeniyle, bazı zorluklar yaşıyorsunuz.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün sert tavırların yerini yumuşatan ve anlayış gösteren yaklaşımlar almalı. Birilerine bir şey söyleyeceğiniz zaman ödev kontrol eden ya da ders veren öğretmen gibi ifadeler kullanmaktan kaçının. Huzur sizden gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca seyahat edebileceğiniz, yakın dostlarınız ve partnerinizle keyifli etkinliklerde yer alabileceğiniz, yakın çevrenize zaman ayırarak mutlu bir zaman geçireceğiniz bir enerji sözkonusu iken, çevrenizin size söylediği her şeyi içselleştirmemeli, üzerinde durmamayı tercih etmelisiniz.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinmeye bakın kendinize.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

OĞLAK Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 OĞLAK burcu yorumu,
2015-07-30 OĞLAK burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • basak parlak
  • Hilmi Cem in Sevgilisi
  • atiye resimleri
  • şahin kendirci
  • Antalya Elmalı meyve ve sebze hal fiyatları
  • irem derici
  • antalya sebze hal fiyatları
  • guzel duvar kagitlari
  • sibirya kurdu
  • hadisenin fotograflari