Mafia 3 Steam fiyatı 2 katına çıktı!

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yılın en çok beklenilen oyunlarından biri olan Mafia III, geçtiğimiz aylarda 89 TL gibi uygun bir fiyatla Steam üzerinde ön siparişe açılmıştı ancak ne yazık ki bu sevindirici durum Türk oyuncuları için maalesef uzun sürmemişti.

Oyunun Steam‘de yerini almasından birkaç gün sonra ise ön sipariş satışı durdurulmuş, oyun çıkış tarihe kadar da satılmayacağı belirtilmişti. Yarından itibaren resmi olarak piyasadaki yerini alacak olan Mafia III, bugün itibari ile Steam‘in Türkiye mağazasına geri eklendi. Oyun, şu andan itibaren 179 TL ile satışa sunuldu!http://www.ustagazete.com/wp-content/uploads/2016/10/mafia-3-steam-fiiati-2-katina-cikti.jpg

Mafia III, Steam Türkiye’den Kaldırıldı! Mafia III, Steam’de 179 TL Olarak Satışa Sunuldu!

Take-Two Interactive bünyesine bağlı olan 2K Games‘in dağıtımcılığını yaptığı Mafia III’ün Standart sürümü, ülkemizde ne yazık ki 189 TL‘den satışa sunulacak.

Oyunun Deluxe Edition sürümü ise önceden 105 TL‘den satılmışken, şu an 238 TL‘den satışa sunuldu.

Oyun, şu an son ön sipariş günündedir ve şimdiden ön yüklemeye açık haldedir.

mafia.jpg

Ayrıca Steam, Türk lirasına geçtiği ilk günden itibaren ülkemiz adına uygun fiyatları sunarken maalesef Ubisoft oyunları ve Take-Two bünyesine bağlı olan 2K ve Rockstar oyunları bu duruma dahil olmadı.

Mafia III’ün Sistem Gereksinimleri!

Sistem benzer bir şekilde işliyor. Bu bahsettiğimiz firmaların oyunları, en başta ucuz bir rakam ile satışa sunuluyor ve ardından kalırılıp 180 TL gibi bir yükseltiyor. Bu yüzden, daha önce de söylediğimiz gibi bu oyunları, ön siparişe eklenir eklenmez satın almanız faydanıza olacaktır.

Mafia III’ü erkenden ucuza alanlar, bu yüksek rakamdan etkilenmeyecek.

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.