KOVA Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Kova burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Kova, sevdiğinin sözlerine gereken değeri vermiyorsun. Bu sebeple bazı tatsızlıklar baş gösterebilir. Dilediğin gibi hareket etmekte haklısın ancak bu yaptığın başkalarının huzurunu kaçırmamalı. İş hayatındaki güçlükler kendiliğinden düzelecek bir müjde alacaksın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Diğerlerini yönlendirmek, sizi anlamalarını sağlamak veya istediğiniz konularda başarı sağlamak işi size düşüyor. Günlük burç yorumları Siz, liderliği ele alırsanız işlerin hallolma hızı daha tatminkar olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. İlişkide olduğunuz insanlara karşı kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Öğle saatlerinde kendinizi daha fazla bulanık hissedebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlardasınız. Sizi hapseden kontrol dışı olaylardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Akışta kalın.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Uzun süredir yapmayı planladığınız aktiviteleri yaşama geçirmelisiniz. Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. Farklı bakış açınınız bugün ses getirecek. Sağlığınızla ilgili hazımsızlık sorunlarınız olabilir.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Tek başına geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilin bugün. Manevi tarafınızı kuvvetlendirme ve iç sesinizi dinlerseniz içsel sorularınıza cevap bulma şansınız olacak. Terapiler, bu nitelikteki sohbetler açısından elverişli bir akşam.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca kendi kişisel gücünüzün arttığı, partnerinizle romantik bir zaman geçirebileceğiniz, hayatınızdaki kişinin problemleri ve üzüntülerine daha fazla yardımcı olmayı tercih etmenizin faydalı olacağı bir zamandasınız.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Hiç bir fikri kolay kabul etmeyebilirsiniz bugün. Çünkü olukça titiz davranıyorsunuz. Tam tersine bugün son derece uyumlu ve ılımlı olmalısınız.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Kova burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

KOVA Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 KOVA burcu yorumu,
2015-07-30 KOVA burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ