KOÇ Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Boğa burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Boğa, yeni iş imkanları aramana gerek olmayabilir. Belki de çok yakında fırsatlar ayağına kadar gelebilir. Değerlendirip önemli kararlara varabilirsin. Sevdiklerine karşı zaman zaman kırıcı olabiliyorsun ama sevimli tavırlarınla onların kalbini yeniden kazanman işten bile değil.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı konulara istediğiniz şekli vermeniz zaman alabilir. Günlük burç yorumları Ancak, çok fazla beklemeniz gerekmediğini yakında göreceksiniz. Dolayısıyla, olayları takıntı haline getirmeden veya kontrolden çıkmış bir görüntü vermeden sabırla ilerlemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için hevesli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha gerçekçi davranabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni şeyler öğrenmek sizi daha ileriye taşıyacaktır. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün için de paylaşımda bulunmak için organizasyonlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusal konular ön plana çıkabilir.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Ailenizin istekleri, her zamankinden çok daha fazla ön planda olacak. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Sorumluluk bilinci içinde olacaksınız. Babanızla ilgili aktiviteleriniz önem kazanacak. Ccedil;evrenizde, sözde iyi niyetli kişilere dikkat etmelisiniz. Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşmalısınız.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün sizi rahatlatacak, bir konudaki katı bakış açınızı yumuşatacak, daha olumlu düşünmenize vesile olacak kişilere bir şans verin. İnatlaşmanın ve fikir çatışmalarının zararını, buna uğramadan fark etmeniz kıymetli.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca sevdiklerinize, çocuklarınıza ve partnerinize zaman ayırabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda beklentilerinizi yüksek tutmadan, ilişkilerinizi dengelemeniz gereken bir zamandasınız.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Mücadele etmek yerine teslim olmayı seçiyorsunuz. Sizden daha büyük sorunlarla mücadele eden insanları aklınıza getirin ve lütfen pes etmeyin.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

KOÇ Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 KOÇ burcu yorumu,
2015-07-30 KOÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.