KOÇ Burcu 28 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart27 Temmuz 2015 Pazartesi Koç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Koç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Koç, romantizmden uzak ayakları yere basan ama asla kırıcı olmadan yaşayacağın bir kaç gün var. İlişkilerinde seçici davranabileceksin. Eleştiri yaparken karşı tarafın kırılmaması için şaşırtıcı hassasiyet içindesin. Bu halini tüm yaşantın boyunca sürdürebilsen her şey mükemmel olabilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı konuların sonunda istediğiniz hıza kavuştuğunu ya da istediğiniz şekli aldığını düşünerek, aslında çok önemli olan bazı şeyleri atlayabilirsiniz. Günlük burç yorumları Farkına vardığınız zaman çok geç olmaması için, şu an gereken araştırmaları yapmanızda veya olaylara detaycı yaklaşmanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi bir miktar dağılmış hissedebilirsiniz. Karar almak için öğleden sonrayı beklemeniz daha uygun olabilir. Gün içinde yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yaratıcı işler yapabilirsiniz.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Sosyal ilişkiler, dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Eğer, bekarsanız ve sevgili arıyorsanız; işte size büyük bir fırsat. Tesadüfen tanışacağınız bir kişi ile yeni duygularınızın keyfini çıkarın.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Yabancılarla bir aradayken sözlerinize dikkat edin. Gereksiz samimiyetler veyanlış anlaşılmalara sebep olacak nitelikteki söylemlerden kaçının. Bilgi alış verişleri konusu da yanılmalara müsait olacağınız noktalar arasında.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen yeni ay ile birlikte aşk hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, evlenme teklifi alabilir, romantik bir tatile çıkabilirsiniz. Bu süreçte çocuk sahibi olabilir, sahne işlerinizde başarılı olarak, yaptığınız işlerle daha fazla tanınabilir, son derece keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerinizde yeni aya kare yapan Mars, sizi güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız konusunda uyarırken, Venüs ve merkür’ün Satürnle olan uyumlu açısı, ev sahibi, çocuk sahibi olma konusunda size şans vermeye, ilişkilerinizde kalıcı değerler yaratma yolunda adımlar atmanıza ve sevgi dolu yeni ilişkiler geliştirmenize destek olmaya hafta boyunca devam ediyor olacak.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kartınız Papirüs… Bugün bazı görmediğiniz yerleri hayal ediyor ve gitme arzusunda bulunuyorsunuz. Bugün bir yere gidecek durumunuz yok. İşleriniz ve zamanınız kısıtlı.
27 Temmuz 2015 Pazartesi Koç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Koç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

KOÇ Burcu 28 Temmuz 2015 Yorumları,
28 Temmuz 2015 KOÇ burcu yorumu,
2015-07-28 KOÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • guzel duvar kagitlari
  • one direction moda çekimleri
  • basak parlak
  • foto özden dügün resimleri ve fiyatları
  • guzeller
  • Serenay Sarikaya Medcezir
  • Hilmi Cem in Sevgilisi
  • mustafa avkıran alaz
  • tugce ozbudak
  • merve bolugur