Davetiye Sözleri Üzerine

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Seni seviyorum aşkım iyi ki varsın 14 Ağustosta karım olur musun dedik bugünümüze sizleri bekliyoruz.

14 ağustos ne zaman evleniyorsun diyen teyzelere sesleniyorum bu tarihte evleniyorum sizleri düğünüme bekliyorum.

Bazen de romantik bir şiir yazarsın eşine itafen

Dünyanın en önemli Evet’ini duymaya hazır mısınız

Kuruyan topraklar yağmuru bekler,

Karanlık geceler sabahı bekler,

Seven söz verince bir ömür bekler,

Bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Bu sözler aslında aşkınızın nişanı özel gününüzü farklı kılan davetiye sözleri de davetiyenin tasarımı kadar özel olamalı. Bu özel davetiyeler için sizleri sitemize bekliyoruz.

Başka sözlerle devam edelim.

Maniler şiirler destanlar tabii aşk destanları konu olabilir davetiyelerde bu özel günün yazı kalitesi kâğıt kalitesi her şeyden özel olmalı. Sizin dostlarınızı çağıracağınız özel davetiyeler her renk desen ve kalitede burada sizlerle vakit kaybetmeden seçim yapabilir özel tasarım davetiyelerimiz inceleyebilirsiniz.

foto4

Mesela aradığımı buldum yazar bir davetiyede dönüşü olmayan Türk hava yolları film görünümlü seans saatleri aslında düğün gününü anlatır ne zaman nerede kaçta gibi tekrar bir yazı hayatım film şeridi gibi akıp giderken senide yanıma alayım akrabalarda izlesin bu filmi düğün günü saat gibi yazılarda dikkat çeker. Tencere kapak resminin içinde gelin ve damat tencere kapak birbirini buldu yazar. Takvim yaprağı şeklindeki davetiye üzerindeki yazılarda tıpkı takvim gibi kız ismi erkek ismi pişecek yemek ne ise onun ismi sabah namazı saati öğle akşam ikinde aslında tamamen mizah yüklü davetiyelerde sizin en mutlu olduğunuz günün özetidir insanları davet eder ne kadar mutlu olduğunuzu anlatırsınız.

Sünnet davetiyelerinde ise ucundan azıcık çok modadır. Yine aile büyüklerinin resimleri de kullanılabilir. Davet eski yıllarda da gazetelere ilan verilerek yapılır kapı kapı gezer çağırırlarmış daha öncesinde ise yine duman en popüler davet biçimi kâğıdın hayatımıza girmesi ve toplumların medenileşmesi sayesinde yazı ile birlikte popülaritesi artarak devam ediyor Düğün davetiyesi nin tasarımları sanatsal bir faaliyete dönüşüyor. Bu mükemmel tasarımların tek adresi biziz sizlerin en özel anlarını paylaşmak adına en güzel davetiye örnekleri burada.

Sponsorlu Baglantılar

Diğer Haberler
GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • burak özçivit
  • guzel sozler
  • fatmagul
  • ANTALYA HARİTASI
  • algı eke frikik
  • hande doğandemir
  • basak parlak
  • ezgi mola
  • atiye resimleri
  • cicişler