BOĞA Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Koç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Koç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Koç, sezgilerin güçlü ama duyguların seni yanıltıyor olabilir. Düşüncelerini açıklayarak karşındakine kendisini savunma fırsatı vermelisin. Yersiz gururun yüzünden mutlu olmak fırsatını kaçırıyorsun. Kendine bu kadar güvenmemelisin. Biraz daha mütevazı ve anlayışlı olmak durumundasın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı konularda kesin kararlarınızı, tercihlerinizi veya isteklerinizi göstermeden önce, karşı tarafın fikirlerini de almaya çalışmanız iyi niyet göstermeniz ve anlayışla karşılanmanız açısından önem taşıyor. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Üstlerinizle olan iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için ciddiyetle çalışacaksınız. Öğle saatlerinde sezgilerinize daha çok güvenebilirsiniz. Gün içinde annenizle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Gizli kalmış konular açılabilir.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Sosyal hayatınızda etkin bir durumdasınız. Bulunduğunuz ortamlarda birçok gözlerin üstünüze çevrilmesine neden olacak. Enerjiniz oldukça yüksek. Bilinçaltınız oldukça hızlı seyrediyor. Ay rsquo;ın etkisiyle, yoğun duygular içindesiniz. Ouml;zgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınızın güçlü desteği sayesinde kendinizi hak ettiğiniz yerlerde göreceksiniz.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün önemli iş ve görüşmelerinizi günün ilk yarısında ve öğlen saatlerinde halletmeye gayret edin. İlerleyen saatler ve özellikle de akşam saatleri sizin açınızdan gergin ve tepki çekebileceğiniz durumlar söz konusu olacak.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca ev temizliği, ev düzenlemesi ve günlük rutin işlerinize zaman ayırabilir, çalışma hayatınızla ilgili eksikleri tamamlayabilirsiniz. İlişkilerinizde beklentilerinizi yüksek tutmadan zamanın akışına uymanız gereken bir süreçtesiniz.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kafanızı karıştıran bir konuda aslında gerçekleri hissediyor yada biliyorsunuz fakat ısrarla sessiz kalmayı seçiyorsunuz. Vakit kaybediyorsunuz.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Koç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Koç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

BOĞA Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 BOĞA burcu yorumu,
2015-07-30 BOĞA burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • hilmi cem
  • hadisenin fotograflari
  • beyza bayraktar resimleri
  • hande doğandemir
  • hilmicem
  • Tan Gazetesi Oku
  • antalya sebze hal fiyatları
  • formula 1 resimleri
  • jessie jay
  • Ceyda Ates