BOĞA Burcu 27 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart26 Temmuz 2015 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü Boğa burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Boğa, bugün sinirlerinin çelik gibi güçlü olması gerekmekte. Her şey kendi kontrolünün dışında gelişebilir ve bu boğaları huzursuz kılar. Gergin ortamlarda kalma. Ayrılık rüzgarları fırtınaya dönüşebilir. Sakin boğaları zıvanadan çıkaracak olaylar yaşanabilir. Eskiyi reddetmek mümkün mü!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Belli istek ve ihtiyaçlarınızın karşılanması ya da amaçlarınızın gerçekleşmesi için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Günlük burç yorumları Her ne kadar gezegenler bu alanda sizi destekliyor gibi görünse de, başarı elde etmek yapacağınız çalışmalara bağlı olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında elde olmayan koşullar söz konusu. Akşam saatlerinde duygusal konularda heyecana açıksınız.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Günün ilk yarısında eşinizle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Her şeyin başında iletişimsizlik yatıyor. Sizi dinlemiyor diye yakınmaya kalkmadan önce siz onu dinlemelisiniz. Sinirinizi alışveriş ile düzeltmek de zararlı olabilir.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün içinde kendinizi geçici olarak ruhsal karmaşa içinde bulabilir, zaman zaman agresif hissedebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde daha sabırlı yaklaşmanız gereken bir zamandasınız.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Bugün sizleri üzecek birileriyle birlikte olabilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak.
26 Temmuz 2015 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

BOĞA Burcu 27 Temmuz 2015 Yorumları,
27 Temmuz 2015 BOĞA burcu yorumu,
2015-07-27 BOĞA burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • dini sözler
  • jessy jay
  • ankara eskon bayan
  • Ceyda Ates
  • şahin kendirci
  • irem derici resimleri
  • hadise fotoğrafları
  • mustafa avkıran alaz
  • serenay sarıkaya resimleri
  • jessie jay