BAŞAK Burcu 28 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart27 Temmuz 2015 Pazartesi Başak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Başak burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Başak, değişikliklerle dolu günler geçiriyor olabilirsin. His hayatında yankılar bırakacak ilginç bir yolculuk yapabilirsin. Bir yer değişikliği sana büyük çıkarlar sağlayabilir. İkamet adresin veya iş yerin değişebilir. Bunu çevrene kabul ettirmekte zorlanacaksın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Acil müdahale gerektiren olaylara farklı bir açıdan yaklaşmalı ve herkesi memnun edecek başka yollar bulmaya çalışmalısınız. Günlük burç yorumları Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konulara yönlenmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde yaşanan olayları algılamakta zorlanacağınız zamanlar içindesiniz. Gün içinde güven arayışına girebilirsiniz. Uğraştığınız konular içinde ilerleme kaydetmek isteyeceksiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Aşk yaşamınızda gidermek için işte size verilecek fırsatlar dönemi. Bu günleri iyi kullanmalı ve uzlaşma yolunda atacağınız adımlarınızı ayarlamalısınız. Yalnızsanız arkadaşlarınızın desteği ile bir ilişki içinde olacaksınız. Beraberliğiniz varsa, yatırımlarınızı kendi beraberliğiniz yapmalısınız. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalma durumunuz olabilir.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün kendinizi her türlü sorumluluğu bir kenara bırakmış sevdikleriniz için çabalarken bulabilirsiniz. Evde yapılacaklar söz konusu olduğunda destek veren bulmakta zorlanabilirsiniz. Feda eden taraf olmanız beklenecek.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ruhsallık alanınız canlanırken, anlamı rüyalar görecek, geçmişten kişilerle karşılaşmalar yaşayacak ve kendinizi dinlendirmek için biraz geri planda duracaksınız. Bu zaman diliminde olası rahatsızlıklarınızda hızla iyileşebileceğiniz bir zaman sözkonusu iken, Mars’ın görünümü, iletişim konusunda kayıplara sebebiyet verebileceği için özellikle özel yaşamınızda iki kere düşünüp konuşmanız gereken ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir zaman sözkonusu olacak. Bu zaman diliminin en iyi haberi ise Satürn’ün Venüs ve Merkür’e olan uyumlu görünümüyle, sizin gelirlerinizdeki ciddi artış ve aşk hayatınızda yeni insanlarla tanışma ve devam eden ilişkileri evlilik veya bir adım öteye taşıma niyetinin doğması olacak. Yeniay haftasında gelirlerinizde artış görürken, geleceğe yönelik projeleriniz desteklenecek ve iş görüşmelerinizden pozitif etkilerle ayrılacaksınız. Yeter ki bu süreçte öfkenizi, sevginizi, kısaca her duygunuzu bastırmadan, insanlara sakin ve dengeli davranışlarla aktarın ve ılımlı tavrınızı koruyun.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kartınız İmparator… Karşı cinsle olan ilişkinizde üzerinizde baskı olduğunu hissedebiliyorsunuz. Bu durumda mutsuz bir gün geçirme ihtimaliniz var. Kendinizi çalışmaya verin.
27 Temmuz 2015 Pazartesi Başak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü Başak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

BAŞAK Burcu 28 Temmuz 2015 Yorumları,
28 Temmuz 2015 BAŞAK burcu yorumu,
2015-07-28 BAŞAK burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • irem derici
  • hilmi cem İntepe
  • guzel sozler
  • fatmagül fakı
  • Ceyda Ates
  • ANTALYA HARİTASI
  • jessy jay
  • serenay sarıkaya resimleri
  • one direction moda çekimleri
  • formula 1 resimleri