ASLAN Burcu 30 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart29 Temmuz 2015 Çarşamba Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Aslan burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Aslan, uzun zamandır ihmal ettiğin kişiler senden biraz ilgi bekliyor. İşinden biraz olsun başını kaldırıp kendini dinlemeye fırsat yaratmalısın. Aksi halde sağlığın etkilenebilir. Küçük sorunları dert etmemelisin. Yeni iş imkanları oluşturmak için önüne çıkan fırsatları değerlendirmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Beklenmedik durumlar ya da kaçınılması zor gelişmeler nedeniyle önemli değişiklikler yapabilir, bazı konularda yönünüzü dahi farklılaştırabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bu tür olaylar, öneriler veya davetler sıklıkla yaşanmadığı için dikkate almakta fayda var derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi plan ve program yapmaya itebilir. Uğraştığınız işlerdeki eksikleri tamamlamak için zaman bulabileceksiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Öğle saatlerinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. İşte hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Partnerinizin duyguları çok önemli olmasına rağmen, çevresel koşullarınızı da gözden geçirmeden edemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın duygusal sorunlarından, etkilenebileceğinizi gösteriyor. Bazılarının size karşı gizli kıskançlıları olabilir. Duygusal takıntıları olan kişilere karşı temkinli davranmanızda fayda var.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün sabah saatlerinde işleriniz akıcı olacak. İş arkadaşlarınızdan birinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Dayanışma için elverişli bir sabah olacak. Akşam saatleri gergin ve huzursuz insanlardan uzak durmakta fayda var.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca kişisel yeteneklerinize ve çalışmalarınıza zaman ayırabileceğiniz, üretim gücünüzün yüksek olduğu bir zamandasınız. İlişkilerinizde beklentinizi yüksek tutmadan sevginizi partnerize daha yoğun olarak göstermeyi tercih etmelisiniz.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

İşinizle ilgili beklentileriniz sizi bazen sinirli ve çekilmez yapabiliyor. Bütçe dengenizi tutturmaya başladınız. Devam edin doğru yoldasınız.
29 Temmuz 2015 Çarşamba Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2015 Çarşamba günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

ASLAN Burcu 30 Temmuz 2015 Yorumları,
30 Temmuz 2015 ASLAN burcu yorumu,
2015-07-30 ASLAN burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
REKLAMLAR
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • arda kural
  • irem derici resimleri
  • antalya hal fiyatları
  • fatmagül fakı
  • atiye resimleri
  • eriğin kilosu ne kadar
  • hilmicem intepe
  • yhs-1
  • tugce ozbudak
  • foto özden dügün resimleri ve fiyatları