ASLAN Burcu 24 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart Güne keyifli başlayacaksınız. Yaratıcı fikirleriniz ve özgür tavırlarınız ile hem karşı cinsi etkileyebilirsiniz, hem de üzerinizde baskı duygusu uyandıran konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bazı korkularınız uyanmış olabilir ancak isteğinizin gücü içinizdeki cesareti yükseltiyor. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve daha önce size zor gelen işleri daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca zorluklar ile başa çıkabileceğiniz bir dönemdesiniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.

Aslan Burcu Genel Durum

Ailenizle bağlantılı bir maddi konuda hoş gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu konuyla siz ilgileniyorduysanız, mümkün kıldığınız olumlu gidişat aile çevresinde büyük bir takdirle karşılanacaktır.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ailenizle bağlantılı bir maddi konuda hoş gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu konuyla siz ilgileniyorduysanız, mümkün kıldığınız olumlu gidişat aile çevresinde büyük bir takdirle karşılanacaktır.
Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Çözüm getirme ve uzmanlığınızı sunma yeteneğiniz yardımlarınızdan faydalanan kişiler tarafından takdir görebilir, ama size yakın kişilerin şikayetleriyle karşılaşabilirsiniz. Günlük burç Bu bağlantıları tekrar değerlendirme zamanıdır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün sorumlu olduğunuz işlerde yoğun bir gündeminiz olabilir. Gün içinde kendinizi ortaya koyan konuşmalar yapabilirsiniz. Ani değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz.
Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün, görev bilinciyle hareket ediyor ve yoğun bir tempo içinde çalışıyorsunuz. İsteklerinizi baskı altında tutuyor, kıskançlık duygularınızı gizliyorsunuz. Ayağınıza gelen şansı kullanma konusunda tereddütler yaşamak yerine, bir an önce girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Duygu ve mantık karmaşası yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu Vatan Yorumu

Güne sürpriz bir haber ve gelişme ile başlayabilirsiniz. Duyacağınız şeyler şaşırtacak. Bu gelişmeler yeni iletişim trafiklerine sebep olacak. Dedikodu içerikli konuşmalardan uzak durun. En çok sizin sözleriniz hatırlanacak.
Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.
Aslan Burcu Takvim Yorumu

Sorunları büyütmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınızla buluşabilirsiniz.
Günlük burç yorumları. 23 Temmuz 2015 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç. Aslan burcu 23 Temmuz 2015 Perşembe günlük burç yorumu.

ASLAN Burcu 24 Temmuz 2015 Yorumları,
24 Temmuz 2015 ASLAN burcu yorumu,
2015-07-24 ASLAN burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ