AKREP Burcu 27 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

oglak-burcu-7-mart26 Temmuz 2015 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü Akrep burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Akrep, geçmiş zamandan memnun değilsin. Yaptığın planların uygulanmaması karşılaştığın zorluklar engeller gün içinde olacak olanlar. Sabırlı olmalısınız. Belirgin somut sonuçlar istiyorsun ama her şeyin zamanı var ve bu zaman senin düşündüğün ya da planladığın zaman olmayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Bazı konularda istediğinizi almanız veya beklentilerinizin karşılanması zor olabilir. Günlük burç yorumları Ancak, birkaç gün sonra olanaklarınız farklılaşabilir veya daha fazla seçeneğiniz olduğunu görebilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Son günlerde sizi uğraştıran pek çok durum olmuş olabilir. Akşam saatlerinde aradığınız desteği daha kolay bulabilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Bazı ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız, fatura takiplerinizi sıkı yapmalısınız. Ccedil;alışma ve eğlence temponuzun yoğun oluşu yüzünden dinlenmeye çok az vakit ayırıyorsunuz
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Yapmaktan rahatsızlık duyduğunuz ve sizi strese sokan şeylerin sorumluluğunu gereksiz ölçülerde alıp kendinizi yıpratmayın bugün. Ya da yaparken söylenmeyin… Olayı ve sizdeki yükünü abartmazsanız daha çok verim alacaksınız.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün içinde bulunduğunuz çevrelerde ve ikili ilişkilerinizde daha çok agresif ve baskın bir tavırda görülebilirsiniz. Aile ve kurumlar başta olmak üzere ikili ilişkilerde daha sakin yaklaşmayı tercih etmelisiniz.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Ziyaret etmeniz gereken insanları ihmal etmeyin. Buna denge getirmediğiniz sürece uzun süredir dost olduğunuz insanların tepkisini alabilirsiniz.
26 Temmuz 2015 Pazar Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Temmuz 2015 Pazar günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

AKREP Burcu 27 Temmuz 2015 Yorumları,
27 Temmuz 2015 AKREP burcu yorumu,
2015-07-27 AKREP burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

GALERİ
.